S radosťou u nás privítame rodinky s deťmi, turistov,
cyklistov i milovníkov zimných športov.

Aktivity v okolí

Aktivity v okolí Voľný čas

7 min

Jasná - Nízke Tatry

Najväčšia a najmodernejšia aréna zimných športov na Slovensku, ktorá sa rozprestiera na oboch stranách Chopku. Nájdete tu viac ako 50 km upravených zjazdoviek, 20 lanoviek a vlekov s garanciou snehu až 5 mesiacov v roku. Nadmorská výška: 900 - 2024 m.n.m.

...viac info.
4 min

Ski Žiarce Pavčina Lehota

Malý rodinný Ski areál sa nachádza pri vstupe do Demänovskej doliny, nad obcou Pavčina Lehota. V zimnej sezóne tu nájdete 2 zjazdové trate v celkovej dĺžke 1600 m a 2 lyžiarske vleky. V letnom období je v areáli v prevádzke bobová dráha. Nadmorská výška: 760 - 907 m.n.m.

10 min

Aquapark Tatralandia

Skutočný tropický svet medzi masívmi Západných a Nízkych Tatier. Užite si bazény s čírou, termálnou alebo slanou morskou vodou. V Tropical Paradise si užijete prímorskú atmosféru počas celého roka.

...viac info.
20 min

Vodný park Bešeňová

365 dní počas roka si môžete vychutnávať termálny vodný raj na Liptove, kde je 23 bazénov a víriviek, 8 bazénov s termálnou vodou, bazén s morskými vlnami, alebo najrýchlejšie a najdlhšie topogány na Slovensku.

...viac info.
5 min

Jaskyňa Slobody

Demänovská jaskyňa Slobody, Národná prírodná pamiatka Demänovské jaskyne je najdlhší a najnavštevovanejší jaskynný systém na Slovensku.

...viac info.
7 min

„Route 66" bar & restaurant

Route 66 sa nachádza neďaleko centra mesta, je najnavštevovanejší bar a restaurant v Liptovskom Mikuláši "Authentic american Design".

...viac info

Kde nás nájdete?

Drevenica Medovka
Drevenica Medovka
Demänovská dolina
031 01 Liptovský Mikuláš

GPS:49.036298, 19.581647

Galéria

Rozhodli ste sa prežiť dovolenku či víkendový pobyt v prírode na Liptove?

Hľadáte ubytovanie na Liptove, či ubytovanie pri Liptovskej Mare?

Neviete sa rozhodnúť kam s deťmi na dovolenku alebo predĺžený víkend?